Stażowe spółki

2016-02-13 11:39

Wiele osób chętnych podjęcia się prowadzenia własnej firmy zastanawia się co zrobić, aby wszelkie formalności przebiegły szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. Najlepszym rozwiązaniem jest pominięcie całego procesu rejestracyjnego dzięki zakupie gotowej spółki. Dlaczego?

Gotowe spółki to w pełni przygotowane podmioty do podjęcia własnej działalności. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się stażowe spółki, które niosą ze sobą ogrom korzyści.

Nabywca takowej spółki może cieszyć się czystą spółką, która została zarejestrowana wcześniej, co jest ogromną zaletą dla osób, które chcą pozyskać dodatkowe pieniądze na rozwój firmy.

Stażowe spółki zostały zarejestrowane wcześniej, ale nie posiadają historii gospodarczej, nie zatrudniały pracowników oraz nie zawierały umów. Dzięki stażowi spółki mają większe szanse na zdobycie dodatkowych środków pieniężnych w postaci dotacji czy kredytu. Komisja przyznająca środki sprawdza wiarygodność ubiegającego się podmiotu. Im dłuższy staż tym większa wiarygodność.  

Księgowość spółki akcyjnej!